Відбулося засідання позачергової  36 сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради

Дата: 10.12.2019 15:17

10  грудня 2019 року,  під головуванням селищного голови Людмили Червонецької, відбулося засідання позачергової  36 сесії 7 скликання. В  сесії взяли участь  18 депутатів. На порядок денний було винесено та розглянуто 13 питань.

Варто зазначити, що сесії передували засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

Серед питань, які розглянули депутати, були питання щодо: внесення змін до   місцевого  бюджету  на  2019  рік  , до    структури  апарату  Тростянецької  селищної  ради, до Положення про  тендерний  комітет селищної  ради.

Також  розглянули  питання про  прийняття  майна  до  комунальної власності  Тростянецької селищної  ОТГ, про  виготовлення  проектно – кошторисної  документації  та  про  оголошення  конкурсу  на заміщення  вакантної  посади керівника  Тростянецької   ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 та   шість  земельних питань .По всіх питаннях порядку денного прийнято  рішення.

Загалом, робота депутатів в пленарному засіданні 36 позачергової сесії  7 скликання Тростянецької селищної ради пройшла  продуктивно і конструктивно.