Звернення голови Тростянецької селищної ОТГ Людмили Червонецької з нагоди Дня ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 13:48

Шановні ліквідатори!

Щорічно 14 грудня в Україні  вшановують  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ,тих, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

На сьогодні в Тростянецькій селищній ОТГ проживають 17 ліквідаторів наслідків  катастрофи. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха.

На жаль,багато  учасників ліквідації, вже немає поряд з нами. Світла пам'ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

В цей день,виношу глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Від Тростянецької селищної об’єднаної територіальної  громади та себе особисто, бажаю всім вам та вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою,

Тростянецької селищної  ОТГ                               Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА