Відбулося засідання  бюджетної  комісії  Тростянецької   селищної  ради

Дата: 18.12.2019 15:14

18 грудня 2019 року , під головуванням  депутата Тростянецької селищної ради  Ніни Шевчук  відбулося  засідання   постійної  комісії  з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики  Тростянецької  селищної  ради. На засіданні були присутні члени комісії – депутати ради, а також  розпорядники коштів.

На порядок  денний  було  винесено  25  питань. Головне питання, яке розглядалося, – селищний  бюджет на 2020 рік, якому передували ряд питань з штатного розпису, Програми місцевого значення, міжбюджетні трансфери та інші.

Жодне з питань не обійшлося без тривалого обговорення. З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.