Подарунок дітям  Тростянецької громади від Миколи Кучера

Дата: 18.12.2019 16:27

Сьогодні,18 грудня,  за підтримки народного  депутата  України Миколи Кучера, для діток дитячих садочків та учнів 1-4 класів Тростянецької селищної об’єднаної територіальної  громади, відбулася казкова  вистава   артистів Вінницької обласної філармонії  «Монстри на новорічних канікулах». Перед початком вистави голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька зі сцени подякувала Миколі Кучеру  та артистам, а  діткам побажала гарного  перегляду вистави .

Впродовж  півторагодинного перегляду    діти  побували у  казковій мандрівці з веселими іграми, жартівливими конкурсами та призами.

Загалом близько 600 дітлахів - дошкільнят   та  учнів початкових класів отримали подарунки від народного  депутата  України Миколи Кучера та взяли участь у святковому дійстві. Тростянецька громада  щиро вдячна Миколі  Івановичу за подаровану радість діткам. Вітаємо  з Днем Святого Миколая Чудотворця і бажаємо, щоб ваші добрі справи поверталися до Вас сторицею.