У Тростянецькій  селищній ОТГ  в день Святого Миколая запалили новорічну ялинку

Дата: 19.12.2019 16:19

День Святого Миколая розпочинає цикл новорічно-різдвяних свят. Хтось святкуватиме наступного тижня, хтось через тиждень, однак святковий настрій вже починає панувати  повсюду.  Неодмінним атрибутом зимових свят є, звісно ж, незмінна красуня-ялинка.

19 грудня 2019 року в центрі селища Тростянець,  під звуки пісні «Ой хто, хто Миколая любить» відбулося  свято Миколая та святкове запалення Новорічної ялинки. Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята, але з особливим нетерпінням чекаємо 19 грудня, бо саме в цей день ми святкуємо свято Миколая, яке пов’язане з подарунками, гарним настроєм.

Голова Тростянецької селищної ОТГ  Людмила Червонецька  привітала тростянчан  і  гостей громади зі святом Миколая  та початком новорічних та різдвяних свят. До привітань приєдналася перший заступник  голови  Тростянецької РДА Таїса Науменко .

З великою радістю дітвора зустрічала  Святого Миколая, який  приніс  на свято  не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки, які отримали малята за активну участь у іграх  та  конкурсах.

Кульмінацією святкового дійства стало запалення новорічної ялинки,яка під овації учасників заходу  засяяла  різнобарвними вогнями, виблискуючи новорічними іграшками. Під звуки святкової музики всі присутні на святі дітки отримали від Святого Миколая смачні солодощі.