Участь юних туристів в обласних змаганнях  з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Дата: 23.12.2019 16:30

22 грудня команда юних туристів КЗ"Тростянецький будинок дитячої творчості" брала участь у 7-мій Відкритій першості з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, що проходила у м. Вінниця , ВТК "Меридіан". До складу команди ввійшли 12 учасників: Залепи Денис та Влад, Басюк Олена, Попик Ірина, Мазур Ростислав, Паламарчук Дмитро, Ільченко Ліза, Корнелюк Андрій, Гнатенко Сергій, Ільїнов Даниїл, Рослік Ангеліна, Кравець Владислав. Змагання проходили як в особистому, так і командному заліку. В групі "новачки-молодші" від закладу  змагалися 2 команди по 4 учасника, які посіли 4 та 6 місце  серед   дев’яти команд. В особистому заліку серед дівчаток Попик Ірина посіла ІІІ місце! В групі "Юніори"  було  найбільше  учасників - змагалося 12 команд , наша команда посіла 9 місце, що теж непогано для новачків. В особистому заліку в групі "Юніори", Рослік Ангеліна посіла ІІ місце.

Вітаємо  юних туристів, бажаємо і надалі наполегливо працювати та перемагати!!!