Відбулося засідання Громадської ради

Дата: 26.12.2019 14:53

Відповідно до плану роботи Громадської ради, 26 грудня  2019 року, під головуванням Галини Федорович, відбулося засідання Громадської ради при Тростянецькій селищній раді об'єднаної територіальної громади. В засіданні взяла  участь секретар   Тростянецької  селищної ради  Наталія Вдовиченко.

Присутні  розглянули  3 питання  порядку денного:" Охорона  громадського  порядку  на  території Тростянецької селищної ОТГ», «Про створення робочої групи по  вивченню  питання  забезпечення  ліками  онкохворих  на  території громади» та «Обговорення  та затвердження Плану  роботи  Громадської  ради  на  2020  рік».

По  питанню" Охорона  громадського  порядку  на  території Тростянецької селищної ОТГ» інформував   голова громадського формування  «Шериф»  Ігор Пекар.  Громадське формування діє на підставі Статуту  на території Тростянецької селищної ОТГ відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Формування створено як громадське об'єднання на добровільних засадах з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. На  сьогодні  формування  налічує  65  членів. Протягом  року   було  здійснено понад  70  чергувань. Формування співпрацює з Службою у справах дітей Тростянецької селищної ради. Спільно було проведено 3  рейди . Основною метою діяльності є охорона громадського порядку і державного кордону .

Підводячи підсумки першого питання,секретар селищної ради Наталія  Вдовиченко   від  імені  виконкому   подякувала голові  ГФ «Шериф»  Ігорю  Пекару  та  всім  членам  об’єднання   за сумлінне  виконання обов’язків, за  активну  діяльність  по  охороні   громадського правопорядку  в селищі, тісну  співпрацю  з  службами  селищної  ради .

Друге  питання  "Про створення робочої групи по  вивченню  питання  забезпечення  ліками  онкохворих  на  території громади " висвітлила  голова Громадської ради Федорович Галина, яка  повідомила , що згідно  рішення  попереднього  засідання було вирішено створити  робочу групу, до  якої  ввійшли представники  селищної та  районної  ради,КНП «Тростянецької ЦРЛ» та КНП «Тростянецький РЦ ПМСД».  За результатами обговорення даного питання члени громадської ухвалили: « Створити  робочу  групу  у  складі: Повидала І.І., Гори Н.Д., Павленко К.А., Голенченко А.І.,Рябокінь Ю.О.».

Також членами Громадської  ради  було обговорено та    затверджено  План  роботи    на  2020  рік. Основним   з питань,яке на сьогодні хвилює громадськість  буде   здійснення  контролю  за  діяльністю  ДП «Тростянецький   спиртовий  завод».

По завершенню засідання секретар селищної ради  та голова Громадської ради привітали членів ради з Новим роком та Різдвом Христовим та побажали плідної роботи в наступному році,миру,добробуту  та міцного здоров’я.