Привітання голови Тростянецької селищної ОТГ Людмили Червонецької з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 27.12.2019 11:59

Шановні жителі Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади!

Прийміть вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і завершується 2019 рік.  І незабаром ми знову перегорнемо  чергову  сторінку життя та  історії нашої громади. Рік , що минає  був неоднозначний для кожного з нас. Це був  рік випробувань, набуття  нового досвіду, знань і життєвої мудрості.

І з усією впевненістю хочу сказати, що всі здобутки Тростянецької об’єднаної територіальної громади , її досягнення – результат нашої  з вами спільної  повсякденної праці. Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю наша громада упевнено рухається вперед. Щиро дякую вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм.

Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу,виконавчого комітету  привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Нехай  прийдешній рік додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та  достатком ваші оселі.

Нехай наступний, 2020 рік, буде стабільним та успішним, принесе  мир, добробут і стабільність в Україну. Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком та  Різдвом Христовим!

З повагою,

Голова

Тростянецької селищної ОТГ                                   Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА