Відбулись загальні збори учасників громадського формування «Шериф»

Дата: 08.01.2020 09:15

05 січня 2019 року в приміщенні Тростянецької ДМШ  відбулись загальні збори учасників  громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Шериф».

Під час засідання члени громадського формування  заслухали  звіт роботи формування та звіт ревізійної комісії. Як зазначив голова ГФ «Шериф» Ігор Пекар,що впродовж 2019 року  робота формування спрямовувалась на забезпечення правопорядку на території громади. На  сьогодні  формування  налічує  65  членів. Протягом року   було  здійснено близько 70  чергувань.. Основною метою діяльності є охорона громадського порядку і державного кордону .  Громадське формування діє на підставі Статуту  на території Тростянецької селищної ОТГ відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Формування створено як громадське об'єднання на добровільних засадах з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. Також було заслухано звіт голови  ревізійної комісії та обрано заступника голови громадського формування. Жодних зауважень до наданих звітів члени формування не висловили. Варто зазначити,що формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Шериф» працює   в тісній співпраці з представниками підрозділів Національної поліції  та  з Службою у справах дітей Тростянецької селищної ради.