ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ

Дата: 10.01.2020 20:17

Шановні жителі нашої  Тростянецької громади!

Шановні читачі медійних видань!

Зважаючи на події останніх днів та хвилю інформації яка поширюється з причини проведення правоохоронними органами слідчих дій щодо виконання ухвали Вінницького міського суду, Вінницької області від 19 грудня 2019 року, вважаю за свій обов`язок, як очільник громади повідомити про дійсний стан справ.

По перше: Державною аудиторською службою у Вінницькій області в листопаді 2018 року було завершено проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Тростянецької селищної ради за період з 1 січня 2014 року по листопад 2018 року. Згідно Акту ревізії від 16 листопада 2018 року жодних порушень не виявлено.

По друге: правоохоронним органам працівниками Тростянецької селищної ради були надані всі документи згідно ухвали суду від 19 грудня 2019 року, про що складено протоколи виїмки від  9 січня 2020 року.

По третє: жодній посадовій особі та працівникам селищної ради не було винесено звинувачень у злочині і жодному не повідомлено про підозру.

По четверте: Шановні журналісти та працівники мас-медіа! Ми всі живемо в державі ,де закон рівний для всіх. Де честь і гідність кожної людини не попирається  без доведених фактів. Наберіться терпіння!

І останнє: Тростянецька селищна рада, всі структурні підрозділи та комунальні установи Тростянецької об’єднаної територіальної громади працюють  і будуть працювати, будували і будуть будувати, були з людьми і залишимось з людьми, захищали їх права і будемо захищати!!!

А історія розставить все і всіх на свої місця.

З повагою,

Голова Тростянецької селищної ОТГ                                 Людмила Червонецька