Привітання голови Тростянецької селищної ОТГ Людмили Червонецької з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2020 08:22

Дорога Тростянецька громадо!

22 січня в Україні  відзначається   день Соборності України. Він знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в історії - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України. Розділений кордонами чужих держав, наш народ не тільки вистояв, а й відродився, воз’єднався в єдине ціле. Виявивши свою волю жити в єдиній державі, український народ засвідчив свою духовну та культурну єдність, заявив про себе як про європейську політичну націю.

Сьогодні, як і вся Україна , наша громада переживає не найкращі часи . Ми виборюємо своє право- вільно дихати .

Безмірно горджусь своєю громадою!У ці важкі для нас  дні бачу мудрих людей, у яких є відчуття Гідності, дивуюсь тому, скільки в нас мужності, волелюбності, сили і водночас доброзичливості і незлобивості. Хочеться згадати слова Василя Симоненка:

Народ мій є, народ мій завжди буде,

ніхто не перекреслить мій народ!

Пощезнуть всі перевертні й приблуди,

І орди завойовників-заброд.

Слово СОБОРНІСТЬ включає в себе єдність і згуртування. Ми разом велика сила, а коли ми разом і з Правдою, – ми непереможні.

Ми свідомі того, що майбутнє неможливо побудувати на корупції, на обмані, на порушенні свобод та гідності людини, на жадібності, брехні...        Тож, усім нам мужності і згуртованості, духу Правди й Свободи – бо тільки вони можуть допомогти подолати страх. І віри, віри в сьогодення і майбутнє!Вірю в нашу перемогу!

Переконана , що у нашої громади є вільне і щасливе майбутнє !

Зі святом ,Вас!

З повагою,