Оголошення про скликання сесії Тростянецької селищної ради

Дата: 17.01.2020 15:53

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької селищної ради  № 6 від 14 січня 2020 року 27 січня 2020 року о 14.00 год., в приміщенні  селищної ради, відбудеться  засідання 39-ї   чергової сесії  7  скликання .

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення 37 сесії селищної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №422 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2.Про організацію цивільного захисту на території Тростянецької селищної ОТГ.

3.Про основні завдання цивільного захисту Тростянецької селищної ОТГ на 2020 рік.

4. Про передачу майна в безоплатне користування  Тростянецькій селищній  комунальній установі з благоустрою.

5. Про базове відстеження результативності рішення 25 сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради від 12.06.2019 року № 287 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

6.Про внесення змін до структури та штатної чисельності Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою.

7. Про реорганізацію закладів культури та бібліотечних закладів Тростянецької селищної ради.

8.Земельні питання.