В Тростянецькій селищній раді здійснив виїзний прийом громадян заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Хміль

Дата: 24.01.2020 13:32

Сьогодні,24 січня, у приміщенні Тростянецької селищної ради , здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань заступник голови Вінницької обласної ради,депутат обласної ради  Ігор Хміль.  В прийомі громадян взяла участь голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька та начальник відділу правового забезпечення та адміністративних послуг Олег Ткач. Під час прийому було вислухано та прийнято понад 20 звернень особистих та колективних від жителів Тростянецької громади та навколишніх сіл  по питаннях, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування,  поліпшення побутових умов проживання, реабілітації , протезування та малозабезпеченим жителям громади.  Також були звернення громадян  сприяти працевлаштуванню, вирішенню комунальних проблем, допомогти з придбанням ксерокопію вальної техніки для навчального закладу .

Під час депутатського  прийому громадян,жителі Тростянецької громади,які потребують лікування, мали можливість також подати документи до виконавчого комітету Тростянецької селищної ради  на виділення  матеріальної допомоги.