Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІст.№1

Дата: 30.01.2020 15:34

30 січня 2020 року відбулося чергове  засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІст.№1.Відкрила засідання голова конкурсної комісії,начальник відділу освіти,культури,медицини,молоді,спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк,яка зазначила ,що на попередньому засіданні,яке відбулося 28 січня поточного року,було проведено конкурсний        відбір на якому кандидати  склали  письмовий іспит на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, пройшли перевірку професійних компетентностей, що відбувалося  шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання і  представили  публічну  та відкриту  презентацію  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надали  відповіді на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації. На сьогоднішньому засіданні ми проведемо оцінювання  робіт і визначимо переможця.

Потім члени комісії розглянули роботи учасників конкурсного відбору та за результати таємного голосування визначили переможця конкурсу. За підсумками оцінювання Кричковська Оксана Євгеніївна набрала  137  балів, Сліденко Антоніна Михайлівна  190 балів та Гонта Наталія Анатоліївна 141  бал. За результатами оцінювання переможцем конкурсу визнано  Сліденко Антоніну Михайлівну.

Тож,відповідно до Положення  про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності  протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу засновник призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним строковий трудовий договір.