До відома підприємців громади!

Дата: 31.01.2020 09:54

5-ти денний тренінг «Бізнес-планування для підприємців»

Коли? 21-22 та 24-26 лютого 2020 року з 10:00 до 18:00

Де?  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, офіс 125

Для кого: підприємці, що відкривають свій бізнес; власники, які планують відкриття нового напряму бізнесу, його реорганізацію; керівники всіх рівнів –  всі, хто потребує навичок бізнес - планування.

Мета тренінгу: навчити правильно збирати вихідні дані для розробки бізнес-плану, формувати фінансову модель проекту, розробляти маркетинговий план виходу на ринок; допомогти бажаючим підготувати бізнес-плани для подання на конкурс бізнес-грантів

Практична цінність тренінгу: навчання протягом заходу проходитиме у форматі практикуму, а це означає, що учасники працюватимуть як індивідуально, так і в групах. Тренером використовуються практичні завдання, кейси для закріплення матеріалу, завдяки чому слухачі не тільки дізнаються про порядок дій при розробці бізнес-плану, але й одразу відпрацюють отримані навички.

Про експерта: навчання проводитиме Надія Карплюк, директор КА «Шаг» Вінниця, тренер навчальної програми ПРООН з розвитку навичок підприємництва на Сході, тренер програми «Школа молодого підприємця» (м. Хмельницький), тренер програми Українського жіночого фонду «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», тренер програми «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», консультант гарячої лінії «4Round».

В результаті тренінгу Ви навчитесь:

• розуміти базову структуру бізнес-плану
  • складати бізнес-план для будь-якого товару або послуги
  • впевнено відчувати себе перед інвесторами
  • рахувати собівартість товару чи послуги
  • створювати прогнозний план продажів товару або послуги
  • рахувати основні фінансові показники: період окупності, точка беззбитковості, інше
  • розраховувати необхідні початкові інвестиції для проекту
  • формувати прогнозований звіт про рух грошових коштів та про доходи і витрати компанії

Організатори забезпечують:

• обіди на час проведення тренінгу
  • дві кави-брейк щодня
  • роздаткові матеріали
  • робочу атмосферу

Зареєструватись можна за посиланням:

Увага! Реєстрація онлайн не є гарантією участі, а лише сплата за участь в заході.

Вартість тренінгу:  3300 грн.

Реєстрація триває до 18 лютого

Про Вашу участь у тренінгу буде повідомлено після оплати.

Додаткові питання за телефоном: 0975787185 Анастасія або e-mail: ardvin.org@gmail.com