Антоніна Сліденко – директор Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1

Дата: 05.02.2020 13:55

П’ятого лютого, селищний голова Людмила Червонецька разом з начальником відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тетяною Шерстюк та начальником відділу правового забезпечення та адміністративних послуг Олегом Ткачем представили педагогічному колективу нового директора Тростянецького  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1.

Згідно рішення позачергової 40-ї сесії 7-го скликання від 04.02.2020 р. №479 на найближчі 2 роки ним буде Антоніна Сліденко, яка раніше працювала вчителем інформатики та має 18 років педагогічного стажу, з яких 10 років на посаді заступника директора цієї ж школи.

Це перший директор школи в Тростянецькій громаді, якого  обрано шляхом проведення конкурсу, а не призначено відділом освіти.

Людмила Червонецька привітала Антоніну Михайлівну з призначенням на  посаду та звернулась до колективу: «Ви достатньо креативні та мудрі. Зумійте зорганізуватись на одну спільну справу – стати одним з найкращих опорних закладів в області, стати однією командою. Тільки найкращих помічають».

Новопризначений директор подякувала присутнім за привітання, підтримку, розуміння, та запевнила, що зробить все від неї залежне.