Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Спортивні успіхи Тростянецької ОТГ

Дата: 10.02.2020 14:00

В суботу, 8 лютого волейбольна команда Тростянецької ОТГ взяла участь в другому турі ігор Аматорської волейбольної ліги ВТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019 – 2020 років, який проводився між командами групи «А» першої ліги у місті Ямполі. Перегравши команду Гніванської ОТГ з рахунком 2:1 та поступившись команді господарів 1:2, наші волейболісти забезпечили собі вихід до фіналу за будь-якого результату у третьому турі. Розподіл місць в групі за підсумками двох турів наступний: на першому місці команда Тростянецької ОТГ із сумою 9 очок, на другому – команда Ямпільського району – 8 очок і на третьому команда Гніванської ОТГ – 1 очко. Третій тур відбудеться 22 лютого в м.Гнівані. Місце проведення та дата фінальних ігор буде визначена ВТО ВФСТ «Колос» пізніше.