Відбулась робоча зустріч по питанню використання земель сільськогосподарського призначення

Дата: 18.02.2020 11:49

17 лютого 2020 року, за ініціативи керівництва  Тростянецької селищної ради, відбулася робоча зустріч з представниками фермерських господарств ,які використовують  землі сільськогосподарського призначення на території села Демидівки.

Робоча зустріч відбулася за участі  голови Тростянецької селищної ОТГ Людмили Червонецької ,секретаря Наталії Вдовиченко, начальника відділу - юриста  правового забезпечення та адміністративних послуг Олега Ткача, начальника відділу  містобудування ,архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності  Наталії Колесник, в.о. старости села Демидівки Любові Марущак ,інспектора Антоніни Циховської та директора Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Олексія Суховітрука,провідного фахівця з питань оренди землі та майна Тетяни Рибак,громадян села Демидівки,що мають у власності господарські будівлі:Ніни Западнюк і Володмира Старовойта.

Сторонами було обговорено питання використання земель сільськогосподарського призначення та земель під господарськими будівлями.

В результаті обговорення сторони дійшли згоди, щодо узаконення в найближчий час  земельних ділянок,які на разі  використовуються без правоустановчих документів.