Відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 16:00

Минає шоста річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. Цими днями Україна вшановує пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Подвиги Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини і громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу.

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого  біля Меморіалу Пам’яті пройшли відповідні заходи.

Розпочався мітинг-реквієм за участі представників апарату виконавчого комітету селищної ради, керівництва району, представників підприємств та організацій, духовенства, громадськості розповіддю про події 2013-2014 років та тужливими піснями у виконані учнів шкіл селища, працівників районного будинку культури.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

У жалобі всі присутні схилили голови за тих, котрі загинули за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання, покладанням квітів  вшанували пам'ять Героїв. Передувала цим подіям поминальна панахида зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.