На могилах учасників антитеростичної операції об'єднаної територіальної громади встановлено Державні Прапори України

Дата: 24.02.2020 11:22

Державний Прапор України - символ нашої країни, втілення національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

У час, коли українські воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність та недоторканість на Сході України, саме прапор є постійним супровідником бійців на передовій, в тилу, посмертно...

Нещодавно, виконавчий комітет Тростянецької селищної ради прийняв рішення здійснювати постійний догляд за місцями поховань учасників антитерористичної операції об’єднаної територіальної громади та встановлювати Державний Прапор України відповідними службами селища над їх могилами, як символ відданості та жертовності героїв, що поклали своє життя за свою націю та Українську державу.

Згідно цього рішення, нині на двох місцевих кладовищах майорять три синьо-жовті стяги.