Відбувся відкритий чемпіонат Тростянецької ОТГ з настільного тенісу

Дата: 22.02.2020 11:39
Кількість переглядів: 482

Фото без опису

22 лютого у смт Тростянець відбувся відкритий чемпіонат Тростянецької ОТГ з настільного тенісу 2005 р.н. і молодші.

В змаганнях приймали участь команди КЗ"Тростянецького будинку дитячої творчості'', Чечельницького району (с.Каташин), Бешадського р.(с.Баланівка) і Ободівки.

На змаганнях було 38 учасників: 24 юнака і 14 дівчат. Змагання проходили у двох вікових категоріях.

Серед дівчат 2005 р.н. і молодші перше місце зайняла Віка Дзюба (КЗ«ТБДТ»), друге місце - Дарія Рогова (с.Баланівка), третє - Ірина Товмаченко (с.Баланівка). Серед юнаків: перше місце - Куліш Богдан (с.Баланівка), друге - Бурлака Богдан (с.Каташин), третє - Вчорашній Вадим (КЗ«ТБДТ'»).

Друга вікова категорія 2008 р.н. і молодші. Серед хлопчиків: перше місце зайняв Мокроус Денис (с.Ободівка), друге місце - Гаврилюк Богдан (КЗ«ТБДТ»), третє - Ігнатоля Олександр (КЗ«ТБДТ»). Серед дівчаток перше місце зайняла Таїсія Максименюк - (КЗ«ТБДТ»), друге місце - Мельничук Анастасія (с.Каташин) і третє місце - Скапровська Дарія (КЗ«ТБДТ»).

А також проводилися парні ігри. Серед юнаків наша команда КЗ «ТБДТ» зайняла перше місце - Гонта Діма і Вчорашній Вадим, друге місце - Тіснозуб Богдан та Алілуєв Міша. Серед дівчат наша команда зайняла друге місце - Віка Дзюба та Максименюк Таїсія. В парних змішаних іграх команда КЗ«ТБДТ» зайняла третє місце - Дзюба Віка та Вчорашній Вадим.

Змагання проходили на високому рівні. Всі переможці були нагороджені грамотами та медалями. Бажаємо успіхів в наступних змаганнях!

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради