Голова Тростянецької селищної ОТГ провела апаратну нараду

Дата: 24.02.2020 16:30

24 лютого селищний голова Людмила Червонецька провела апаратну нараду із керівниками управлінь та структурних підрозділів, керівниками комунальних закладів, які перебувають у комунальній власності Тростянецької ОТГ.

На нараді обговорили питання приведення у відповідність колективних договорів, стан справ по споживанню енергоресурсів в комунальних закладах.

В ході наради також було розглянуто ряд питань, які стосуються освітніх закладів громади,  зокрема:  здійснення контролю за якістю продуктів харчування дітей та розрахунки при їх придбані, закупівлі господарських товарів та спецодягу для обслуговуючого персоналу, приведення у відповідність документів землеустрою, дотримання правил та норм техніки безпеки, недопущення заборгованості заробітної  плати працівників.

Підводячи підсумки наради, Людмила Іванівна наголосила на необхідності підготовки проектів для участі у 17-у обласному конкурсі розвитку територіальних громад та в урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів», що передбачає надання субвенції у 3,5 млрд грн на фінансову підтримку закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Отримання грантового фінансування допоможе у підтримці основної діяльності, забезпечення стабільності та розвитку закладів.