Фахівці Держпродспоживслужби провели в селищі інформаційну зустріч

Дата: 26.02.2020 13:48

Сьогодні, в приміщені Тростянецького селищного центру фізичної культури і спорту фахівці Держпродспоживслужби провели інформаційну зустріч за участю селищного голови, представників сільськогосподарських підприємств, аграріїв та пасічників селища, з метою налагодження співпраці у інформуванні місцевих жителів щодо можливостей надання певних послуг та обговорення питань, які турбують громадян.

Під час зустрічі було розглянуто ряд питань, що стосуються забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, захисту споживачів.

Також, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області - перший заступник начальника Головного управління Олександр Сорочан, начальник Тростянецького районного управління Олег Білик надали присутнім роз’яснення щодо проведення весняних протиепізоотичних заходів на пасіках, дотримання вимоги законодавства України і необхідності реєстрації бджільницьких господарств, здійснення обов'язкового інформування пасічників про майбутню хімічну обробку з боку аграріїв, з метою недопущення отруєння бджіл.