Учні освітного закладу селища взяли участь у третьому обласному конкурсі «Зіркова мрія – 2020».

Дата: 19.02.2020 15:16

19 лютого в обласному Будинку культури учителя (м. Вінниця) проходив третій обласний конкурс «Зіркова мрія – 2020».

Учасники Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 гідно представили нашу Тростянецьку ОТГ та отримали високу оцінку членів журі.

В номінації «Читці» – Цимбал Діана, учениця 10-А класу – І місце;

В номінації «Солісти - вокалісти»  – Пекар Марина, учениця 11-А класу та Ковальська Дар´я, учениця 9-Б класу – ІІ місце.

Щиро дякуємо учасникам та їх керівнику, Кричковській Оксані Євгеніївні за підготовку до даного конкурсу.

Бажаємо успіхів та перемог! Залишайтеся творчими, підкорюйте нові висоти, ставте нові цілі та досягайте їх!

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради