Випускники закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади пройдуть тести ЗНО

Дата: 27.02.2020 15:32

Вже зовсім скоро 47 випускників закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади будуть складати тести ЗНО.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів.

Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року триватиме з 3 лютого до 24 березня. Потім, до 30 квітня, учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Кожен зможе обрати чотири предмети із загального переліку.

Зовнішнє незалежне оцінювання – тестування спрямоване на визначення рівня навчальних досягнень.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Календар ЗНО-2020:

• Математика – 21 травня
  • Українськамова і література – 26 травня
  • Фізика – 28 травня
  • Іспанська, німецька, французька мови – 1 червня
  • Англійськамова – 2 червня
  • ІсторіяУкраїни – 4 червня
  • Біологія – 9 червня
  • Географія – 11 червня
  • Хімія – 15 червня

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за Державну підсумкову атестацію:

• українська мова і література;
  • математика або історія України;
  • один предмет на вибір (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови).

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Вже впродовж декількох років, відповідно до нормативних документів,обов’язком органів управління освіти є підвезення учнів до місця тестування, якщо воно знаходиться за межами проживання. На спеціальному транспорті супроводжуючі вчителі, а також медики і правоохоронці разом з дітьми слідують до місця проведення ЗНО, і в зворотному напрямку.

У випускників є можливість не впустити шанс і спробувати свої сили на пробному тестуванні. Реєстрація на пробне ЗНО-2020 проходила у період з 3 до 24 січня.

Графік пробного тестування:

• 21 березня 2020 року – українська мова і література;
  • 28 березня 2020 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Після проходження пробного ЗНО випускники вже будуть емоційно налаштовані до основної сесії оцінювання

Тож шановні випускники! Бажаємо вам вдало скласти іспити та правильно обрати свою майбутню професію. Хай щастить!

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради