Демидівка: кроки до розвитку

Дата: 03.03.2020 16:48

Тростянецька селищна об’єднана територіальна громада утворилася шляхом добровільного об’єднання територіальних громад селища Тростянець та села Демидівка у 2018 році, а міжбюджетні відносини розпочались з 1 січня 2019 року.

Головним пріоритетом у роботі всіх депутатів, членів виконкому, працівників селищної ради було та залишається створення комфортних умов в громаді для проживання, праці та народження дітей, з тим, щоб мешканці Тростянецької ОТГ могли з гордістю сказати, що саме тут є те місце де варто жити!

За  рік існування Тростянецької ОТГ дуже багато змінилось, ми всі вчились жити за новими правилами, брати на себе відповідальність за місцевий бюджет,  за його наповнення, доцільне використання. Завдячуючи такому підходу, ми зуміли досягнути багатьох поставлених цілей.

Позитивні зміни стались і в селі Демидівка: повністю відновлено вуличне освітлення (встановлено 60 світильників та використано 3 км. самоутримного ізольованого проводу (СІП);

проведено очищення 13 криниць загального користування;

проведено реконструкцію автобусної зупинки;

створено паркову зону з ландшафтним дизайном та проведено благоустрій села зі знесенням аварійних дерев;

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

спільними зусиллями жителів села, підприємців Сєрих Володимира Костянтиновича та Сєрих Юлії Миколаївна облаштовано центральний вхід в дитячий садочок та початкову школу;

Фото без опису Фото без опису

замінено вікна та проведено поточний ремонт в обрядовому залі села;

придбано фонтан, який буде встановлено найближчим часом; відновлено світлицю в обрядову залі; надається послуга з вивезення твердих побутових відходів та встановлено сміттєві баки на ринковій площі та біля зупинки;

на ремонт сільських доріг вивезено 111,2 т щебенево-гравійної суміші.

В селі  збережено 15 і створено 5 нових постійних робочих місць,   протягом року за цивільно-правовими угодами залучались до виконання робіт 7 жителів села.

На даний час виготовляється генеральний план села: виготовлено документацію та затверджено межі населеного пункту.

Проведено роботи з капітального ремонту 1 км. дороги Демидівка – Тростянець за кошти обласного та селищного бюджету.

Фото без опису Фото без опису

Виграний грант в сумі 50 тис. грн в конкурсі «Село - кроки до розвитку», організваному МХП «Зернопродукт», дав можливість побудувати першу в об’єднаній громаді теплицю, загальною площею 120 кв. метрів.

В новозбудованій теплиці уже висаджено цибулю на перо, редиску, зелень, які будуть використані для забезпечення продовольчих потреб освітніх закладів об’єднаної громади, оскільки вирощуватись овочі будуть без нітратів та  абсолютно безпечні для вживання.

Фото без опису Фото без опису

Теплиця наповнюватиметься новими культурами, а наразі в ній, крім овочів, зростає герань.

Це перші кроки в напрямку розвитку інфраструктури села Демидівка. Гарних справ попереду ще дуже багато!