Учні  Тростянецької СЗШ I-III cт. № 2 у півфіналі ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

Дата: 10.03.2020 08:29

У грудні учні школи брали участь у чвертьфіналі ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, який проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України та клопотання  Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору м. Вінниці.

Півфінал ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбудеться 22 березня 2020 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Із 3321 учня вибороли право брати участь у очному півфіналі 1423 учні з різних регіонів України, в тому числі, 466 учнів закладів освіти Вінниччини, а з них троє учнів з 3 класу нашої школи. Це Шкільнюк Іван, Башкірова Ніколь, Любинецька Єва.

Вітаємо юних математиків і бажаємо їм успіху у півфіналі!