Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

У Тростянецькій СЗШ І-ІІІ ст  № 2 відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці з дня народження великого Кобзаря

Дата: 10.03.2020 16:57

У ці березневі дні увесь світ відзначає 206-ту річницю з дня народження  великого Кобзаря. З нагоди цієї дати учні Тростянецької СЗШ І-ІІІ ст  2 провели ряд заходів: літературні читання "І чужому научайтесь й свого не цурайтесь" (2кл), тематичні години "Шевченко наш. Він для усіх століть..."(5-11кл),віртуальну екскурсію "Шевченко - художник"(5-7кл);відеопрезентацію "Сторінками життєпису Кобзаря"(3-4кл).

Для учнів 8-9 класів організовано перегляд художньо-документального фільму "Таємниці генія Шевченка" та проведено тематичний урок "Т. Шевченко - погляд крізь час". Учні дізналися багато нових фактів із біографії поета, яка ще досі містить чимало таємниць, переглянули найбільш відомі художні полотна , слухали нову інтерпретацію поезій Шевченка у виконанні сучасних українських музикантів.

Творчість великого сина українського народу безсмертна. Із покоління в покоління передається вона як безцінний скарб, як символ незламності українського духу.