Виховна робота з умовно – засудженими

Дата: 12.03.2020 08:04

Станом на 12.03.2020 року на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади на обліку у відділі з питань пробації перебуває 10 повнолітніх умовно-засуджених осіб, неповнолітніх немає.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота.

Механізм взаємодії спеціалістів відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспекторів районного відділу з питань пробації під час забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково дозволяє таким особам виправитися.

Провідним спеціалістом відділу  щоквартально проводиться профілактична робота у вигляді бесід з молоддю, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Профілактична робота проводиться також  в сім’ях, де проживають та умовно – засуджені.

Під час бесіди  надаються соціальні послуги щодо профілактики повторних злочинів, попередження проявів асоціальної поведінки, ознайомлення з Кримінальним кодексом з метою обізнаності міри відповідальності в разі повторного злочину. Також, у ході бесіди було порушено питання щодо формування планів на майбутнє та самореалізацію у подальшому житті.

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради