Відбулось публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік

Дата: 11.03.2020 16:00

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України та з метою відкритості і прозорості бюджетного процесу, донесення до жителів громади інформації про бюджет у доступній формі, 11 березня 2020 року у приміщенні комунального закладу  «Тростянецька дитяча музична школа» під головуванням селищного голови Людмили  Червонецької  відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів звітували про виконання показників бюджету та бюджетних програм за 2019 рік.

Інформація була представлена у вигляді презентацій, які опубліковано в розділі «Бюджет громади», створеному спеціально для публічного інформування про бюджет.