Увага! Карантин!

Дата: 12.03.2020 16:45
Кількість переглядів: 1958

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій об’єднаної територіальної громади, де було розглянуто питання про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211. Постановою, яка прийнята відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на всій території України встановлено карантин з метою запобігання поширенню короновірусу СОVID-19.

Комісія прийняла наступне рішення:

1.    Начальнику відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту :

-     Призупинити роботу закладів загальної середньої шкільної освіти, терміном  на три тижні.

Термін виконання: з 12 березня по 03 квітня 2020 року

-    Зобов’язати керівників дошкільних закладів під час виховного процесу посилити  профілактичні  та притиепідеміологічні заходи, роз’яснювальну роботу серед батьків щодо відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів, обмежити доступ на територію  закладів сторонніх осіб.

Термін виконання: з 12 березня по 03 квітня 2020 року

Організувати:
-переведення діяльності усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання;

Термін виконання: невідкладно

-навчання дітей, школярів, батьків та персоналу щодо загальних правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим коронавірусом, з використанням веб-сайтів, листів, плакатів та оголошень.

Термін виконання: постійно

2.    Керівникам підприємств, установ та організації усіх форм власності рекомендувати:

2.1.    Заборонити проведення  масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для  забезпечення   роботи органів місцевого самоврядування.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.2.    Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань з послідуючим обов`язковим  повідомленням  лікувальних закладів.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.3.    Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.4.    Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.5.    Максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів з масовою участю громадян.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.6.    Продовжити проведення  санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.7.    Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій  усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів зокрема громадських слухань і обговорень).

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

2.8.    Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

3.    Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  продовжити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

4.    Жителям об’єднаної територіальної громади  в разі  необхідності отримання  додаткової інформації  щодо забезпечення життєдіяльності  в умовах карантину  рекомендуємо звертатися  за  телефоном :
В робочий час – 2-24-85
В неробочий час 0687272278

5.    Контроль за  виконанням  рішення покласти на заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій об’єднаної територіальної громади (Ткач О.А.)

Термін виконання: постійно

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису