Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди 76-ї річниці визволення Тростянеччини від нацистських загарбників

Дата: 13.03.2020 08:00

Дорогі жителі Тростянецької об’єднаної територіальної  громади і Тростянеччини!

Цими березневими днями 1944 року наша територія остаточно була звільнена від нацистських окупантів. Відтоді минуло 76 років.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, хто звільняв Україну від ворога, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю.  Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.

Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, далеко від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю.

Цінуймо мир, бережімо стабільність в країні, зміцнюймо єдність і злагоду, не забуваймо тих, хто боронить наш мир та спокій на Східному фронті!

Вклонімося ще живим ветеранам Другої світової та помолімося за упокій тих Героїв, які 76 років тому вибороли для нас майбутнє! Їх подвиг – безцінний.

З повагою,

Голова Тростянецької селищної ОТГ    Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА