Працівників Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою привітали з професійним святом

Дата: 13.03.2020 12:43

13 березня відбулися заходи з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. На свято запросили представників комунальної установи з благоустрою селища Тростянець та села Демидівки, які опікуються питаннями злагодженої життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

З теплими словами привітань до присутніх звернулася селищний голова Людмила Червонецька: «Ви обрали нелегку, але дуже важливу справу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичними, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку селища. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь селища працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців», та подякувала комунальникам, особисто директору селищної комунальної установи з благоустрою Дмитру Пріщенку за сумлінну та самовіддану працю.

Кращих працівників комунальної установи громади відзначили Почесними грамотами та вручили подарунки колективу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису