Триває робота з благоустрою громади

Дата: 16.03.2020 16:24

Благоустрій об’єднаної територіальної громади є одним ключових напрямів роботи місцевої влади. Прибирання вулиць, ремонт доріг,  викошування трави та висадка квітів – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно-літній період.

Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою  постійно працює над приведенням у належний санітарний стан території громади, забезпечуючи утримання територій у належному стані, її очищення, поліпшення рівня благоустрою, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Початок робочого тижня комунальників розпочався із зачищення території поблизу районного Будинку культури (територія старої школи), прибирання узбіч доріг від сміття вул. Мічуріна в напрямку до с.В.Стратіївка, в напрямку м. Ладижин та ін.

Дивлячись на сміттєві баки і територію біля них, доводиться констатувати, що деякі люди не бажають змінювати свій спосіб життя… Тому необхідно бути готовим до того, що боротьба за чистоту – справа кропітка, й, щоб досягти результату, потрібні терпіння та завзятість.

Якщо кожен з нас не пройде байдуже повз кинутого папірця, зупинить людину, що смітить на наших очах, відгукнеться на заклик провести суботник та прийме в ньому участь, навчить дитину правилам культурної поведінки на вулиці – ми будемо жити в чудовій та чистій громаді. Все залежить тільки від нас!