Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.03.2020 16:57

16 березня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій об’єднаної територіальної громади, де було розглянуто питання про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211. Постановою, яка прийнята відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на всій території України встановлено карантин з метою запобігання поширенню короновірусу СОVID-19.

Серед запрошених на засідання: головний лікар КНП «Тростянецька центральна районна лікарня», заступник головного лікаря КНП "Тростянецький районний центр первинної медико - санітарної допомоги", ВСП» Тростянецький  міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України",  директори Тростянецького комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку «Колосок», «Дивограй», директор комунального закладу «Тростянецький будинок дитячої творчості», директор Тростянецького селищного центру фізичної культури і спорту, директор Тростянецького селищного центру культури  та дозвілля, директор комунального закладу «Публічна  бібліотека Тростянецької селищної обєднаної  територіальної громади», директор комунального закладу «Тростянецька дитяча музична школа».

Комісія вирішила:

1. Начальнику відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту :

Призупинити роботу комунальних  закладів:  Тростянецького комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку «Колосок», Тростянецького комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку «Дивограй»,  комунального закладу «Тростянецький будинок дитячої творчості»,  Тростянецького селищного центру фізичної культури і спорту,  Тростянецького селищного центру культури  та дозвілля,  комунального закладу «Публічна  бібліотека Тростянецької селищної обєднаної  територіальної громади» та комунального закладу «Тростянецька дитяча музична школа».

• з 16 березня по 03 квітня 2020 року .

Термін виконання: з 16 березня по 03 квітня 2020 року

1. Власникам та керівникам закладів громадського харчування,  директору Тростянецького районного центрального колгоспного ринку (Ризун В.І.), власнику приватного ринку (Ровишин І.М.) рекомендувати :

Розглянути питання щодо тимчасового призупинення роботи закладів  до завершення  епідемічного  періоду, та письмово поінформувати комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тростянецької ОТГ при прийняте рішення до 19 березня 2020 року.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

1. Власникам та керівникам всіх закладів торгівлі, побутового обслуговування населення, автозаправочних станцій, аптечних закладів, банківсько-фінансових установ посилити заходи протиепідеміологічного характеру, зокрема  врахувати, що при дезінфекції необхідно використовувати стандартні дезінфікуючі засоби, зареєстровані відповідно до законодавства та мають чинне Свідоцтво про державну реєстрацію.

Забезпечити  дозатори  для дезінфекції  рук на видних місцях для  відвідувачів, а також створити  доступні місця,  де співробітники  можуть мити  руки водою з милом та дезінфікуючими засобами.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

1. Перевізникам міського, міжміського транспорту та служби таксі у роботі  керуватись  рекомендаціями  міністерства   охорони здоровя  щодо  проведення  профілактичних заходів  з недопущення  поширення випадків COVID-19 при наданні транспортних послуг ( двічі за зміну проводити дезінфекцію салону автомобіля, регулярне провітрювання, під час прибирання не використовувати стиснене повітря).

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

1. Координацію дій   щодо забезпечення звязків  громадськості з закладами охорони здоровя та  службами соціального захисту (управлінням праці та  соціального захисту  населення, відділенням  пенсійного фонду, службою у справах  дітей, територіальним центром по обслуговуванню людей похилого віку)  покласти на  консультативний  центр Тростянецької  селищної  ради.

Визначити що надання  консультацій  населенню   відбувається за  телефоном :

В робочий час – 2-24-85

В неробочий час 0687272278

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

1. Контроль за  виконанням  рішення покласти на заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обєднаної територіальної громади (Ткач О.А.)

Термін виконання: постійно