Триває робота з благоустрою громади

Дата: 19.03.2020 15:50

18 березня представниками  селищної ради та депутатського корпусу обстежено  стан гідроспоруди ставу «Французький»  та встановлено наступне:

В зв'язку з тим, що роками не проводилось розчистка  русла  скидного каналу біля  заставок гідроспоруди  накопичилась значна кількість  органічної маси яка складається із гілок дерев, листя, решток водяних рослин, побутового сміття  та намулу. Дана маса створює перешкоду переливу води та спричиняє підняття загального рівня води ставу «Французький», що в свою чергу  збільшує площу  підтоплення  прилеглої території.

Щоб не допустити  збільшення зони підтоплення  приватних домоволодінь та прилеглої до ставу території, погіршення  санітарної  обстановки, а також враховуючи те, що дана гідроспоруда може використовуватись як місце забору  води, селищною радою прийнято рішення про виділення коштів для  розчистки русла каналу, що буде зроблено в найкоротший час.

Звіт про проведену роботу буде  надано  додатково.