Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 23.03.2020 22:01

Шановні жителі Тростянецької об'єднаної територіальної громади, знову звертаюсь до тих, хто повернувся з країн де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції.

Згідно закону України № 3219 від 17.03.2020 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Ви зобов’язані:

- щонайменше на 14 днів самоізолювати себе і членів родини, які проживають з вами в одному помешканні;

- уникати контактів з іншими людьми;

- попередити свого сімейного лікаря про режим самоізоляції і підтримувати зв’язок з ним, а в разі відсутності підписаної декларації звернутись за номером:

2-26-38 з 8-00 до 16-00         2-27-83 з 8-00 до 18-00

Доводжу до вашого відома:

- станом на 15.30 23 березня 2020 року в смт. Тростянці перебуває 12 осіб та в с.Демидівка 1 особа, які повернулися з країн де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції;

- відслідковуються непоодинокі випадки уникнення реєстрації у сімейних лікарів жителями, які прибули із-за кордону.

Прошу всіх жителів об'єднаної територіальної громади, кому відомі випадки ігнорування правил самоізоляції, повідомляти за телефоном:

068-727-22-78

або

102

Нагадую, що законом № 3219 від 17.03.2020 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", передбачено накладення штрафів за порушення карантину.

Закликаю всіх жителів громади усвідомити небезпечність ситуації щодо збереження вашого життя і здоров'я.

Тільки дотримуючись чіткого виконання карантинних обмежень ми зможемо подолати виклики.

Голова Тростянецької селищної ОТГ         Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА