На території Тростянецької об’єднаної громади встановлено контрольно-пропускний пункт

Дата: 24.03.2020 16:22

Відповідно до ст.30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та пункту 2.1 протоколу № 11 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 березня 2020 року головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області дано доручення посилити охорону публічної безпеки та порядку шляхом встановлення  контрольно-пропускних пунктів на виїздах та виїздах населених пунктів з наданням права та можливості проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційне вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів).

На території Тростянецької об’єднаної громади контрольно-пропускний пункт встановлено на виїзді із селища  в сторону міста Тульчина. Контрольно–пропускний пункт встановлено також в селі Ободівка  на виїзді до міста  Бершаді.