Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 24.03.2020 17:05

Шановні жителі Тростянецької об'єднаної територіальної громади!

Доводжу до вашого відома :

- Відповідно до ст.30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та пункту 2.1 протоколу № 11 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 березня 2020 року головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області дано доручення посилити охорону публічної безпеки та порядку шляхом встановлення  контрольно-пропускних пунктів на виїздах та виїздах населених пунктів з наданням права та можливості проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційне вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів).

- На території Тростянецької об’єднаної громади контрольно - пропускний пункт встановлено на виїзді із селища  в сторону міста Тульчина. Контрольно–пропускний пункт встановлено також в селі Ободівка  на виїзді до міста  Бершаді.

- Крім того на території селища запроваджено піші патрулі, особливо в місцях масового скупчення людей та біля небезпечних в епідеміологічному відношенні  об’єктів.

- З метою посилення особового складу Тростянецького відділення поліції  в селищі, на протязі карантинного періоду будуть працювати  військовослужбовці Національної гвардії України.

- На території Тростянецької об’єднаної громади, станом на 10 годину 24 березня 2020 року правоохоронними органами штрафні санкції не застосовувалися, проводиться інформаційно–роз’яснювальна та попереджувальна робота.

Щодо надання медичної допомоги жителям на випадок інфікування коронавірусною інфекцією:

- Першочерговим і вкрай необхідним є забезпечення засобами захисту наших медичних працівників:

1. Замовлено 100 захисних багаторазових комбінезонів.
  2. З бюджету селищної ради виділено 200 тисяч гривень на придбання захисних та дезінфікуючих засобів.
  3. Робочою групою селищної ради здійснюється моніторинг готовності КНП «Тростянецька ЦРЛ»   до проведення лікувальних заходів на випадок інфікування коронавірусною інфекцією.

- Прошу всіх жителів громади врахувати, що на території України введений обов’язковий масковий режим – заходити до приміщень магазинів, аптек, лікарень, адміністративних установ тільки за наявності медичних масок.

- Розумію, що існує проблема постачання масок в аптечні заклади, однак особистий захист – це ваша відповідальність.

Закликаю уникати недостовірної інформації, перекручування фактів, поширення фейків – це те, що породжує паніку і хаос.

Для отримання інформації звертатись за телефонами:

2-24-85  (селищний голова, юрист селищної ради, секретар)          з 8-00 до 17-00

068-727-22-78 цілодобово

Голова Тростянецької селищної ОТГ         Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА