Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 27.03.2020 14:13

Шановні жителі Тростянецької об'єднаної територіальної громади!

Повідомляю, що станом на 27.03.2020 року на території громади перебувають 17 осіб, які повернулися з країн, де зареєстровані випадки інфікування коронавірусної хвороби (COVID-19).  На превеликий жаль ми стикаємося з дуже низькою відповідальністю даної категорії людей щодо дотриманням  карантинних умов.

Ще раз нагадую, що згідно закону України № 3219 від 17.03.2020 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Ви зобов’язані:

- щонайменше на 14 днів самоізолювати себе і членів родини, які проживають з вами в одному помешканні;

- уникати контактів з іншими людьми;

- попередити свого сімейного лікаря про режим самоізоляції і підтримувати зв’язок з ним, а в разі відсутності підписаної декларації звернутись за номером:

2-26-38   з 8-00 до 16-00                     2-27-83     з 8-00 до 18-00

Вразі невиконання зобов’язань, взятих під час перетину кордону про дотримання норм карантину передбачено накладення штрафів згідно закону.

Прошу  всіх жителів об'єднаної територіальної громади, кому відомі випадки ігнорування правил самоізоляції, повідомляти за телефоном:

068-727-22-78

або

Дотримуйтесь чіткого виконання карантинних обмежень!

Голова Тростянецької селищної ОТГ                                                   Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА