Захисти здоров’я іншого та своє – одягни захисну маску

Дата: 30.03.2020 15:15

Шановні жителі Тростянецької об’єднаної територіальної громади!

У зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, у період дії карантину вводиться ОБОВ'ЯЗКОВИЙ МАСКОВИЙ РЕЖИМ.

Заборонено перебувати у місцях загального користування, в закритих приміщеннях, офісах та транспорті загального користування без масок.

Просимо  заходити до приміщень (магазинів, аптек, лікарні,  адміністративні установи) тільки за наявності медичних масок!

Закликаємо  всіх жителів  з розумінням поставитись до запроваджених тимчасових карантинних заходів.

• Маска призначена для зменшення виділення збудників інфекційних хвороб з дихальних шляхів.
  • Маска надягається, щоб зменшити поширення інфекцій у закритих приміщеннях.
  • Захищає від потрапляння великих крапель та бризок на слизові.
  •  Маска попереджує зайве торкання  руками до обличчя. Ризик занесення інфекції на слизові оболонки значно зменшується.

У разі використання маски, як індивідуального захисту, медики радять звертати увагу на наступне:

• Маска  повинна покривати ніс і рот;
  • Повинна щільно прилягати, без відступів по краях;
  • Замінювати маску слід щойно вона стала вологою;
  • Не чіпати центральну частину маски руками;
  • Не використовувати маску повторно.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви можете захистити себе від різних захворювань. Метод використання медичних масок абсолютно безпечний і не витратний для кожної людини.

Так як зараз є проблеми з постачанням засобів захисту у великій кількості для населення, їх можна замінити підручними предметами (хустинка, шарф, саморобна марлева пов’язка тощо).

Пам'ятайте, що прості речі іноді рятують життя.

Бережіть своє здоров’я і здоров’я інших громадян!