Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 31.03.2020 13:10

Шановні жителі Тростянецької селищної громади!

Враховуючи різке поширення інфікування коронавірусом в межах Вінницької області, зважаючи на збільшення в нашому районі та смт. Тростянець кількості громадян, які повернулися з країн, де зареєстровано випадки інфікування коронавірусною інфекцією, збільшуються ризики захворіти.

Черговий раз звертаюсь до жителів громади:

• Вимоги карантинну необхідно чітко виконувати;
  • При можливості залишатися вдома;
  •  Виходячи на вулицю, одягайте маску і рукавиці;
  • Дотримуйтесь дистанції 1,5 – 2 метри при спілкуванні, перебуванні в черзі
  • Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни;
  • Контролюйте наявність дезінфікуючих засобів на видному та доступному для відвідувачів місці в закладах, які відвідуєте .

Для всіх громадян, які повернулися з країн де зареєстровані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію:

- Ви та члени вашої родини зобов’язані самоізолюватися щонайменше  на 14 днів та обов’язково  повідомити про самоізоляцію свого сімейного лікаря.

Інформую, що станом на 10 годину 31 березня 2020 року на обліку перебувають 18 осіб, а саме 15 осіб проживають в смт. Тростянець і 3 особи в с. Демидівка.

Про порушення карантину повідомляйте за телефонами:

консультативний центр на рівні селищної ради (для інформації, консультації та реагування)

2-24-85 з 8-00 до 17-00

068-727-22-78 з 17-00 до 8-00

Доводжу до вашого відома, що згідно розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічного характеру державного рівня, пов’язаного із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 27 березня 2020 року №7 «Про формування мережі спеціалізованих закладів охорони здоров‘я для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою» за поданням директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА від 26.03.2020 року:

- КНП «Тростянецька ЦРЛ» визначено опорним закладом для госпіталізації пацієнтів на тяжку респіраторну хворобу COVID-19;

- Центр первинної медико-санітарної допомоги і КНП «Тростянецька ЦРЛ» працюють згідно визначених керівниками закладів графіків роботи.

- Нагадую телефони:

2-26-38 – з 8-00 до 16-00 – Центр первинної медико-санітарної допомоги

2-27-83 – з 8-00 до 18-00 -  Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Постійно з вами на зв’язку:

2-24-85 (селищний голова, юрист  селищної ради, секретар)      з 8-00 до 17-00

068-727-22-78 цілодобово

Тільки відповідальне ставлення кожного із нас, солідарність в розумінні і виконанні інструкцій надасть можливість зберегти себе і свою родину.

Голова Тростянецької селищної ОТГ                                                  Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА