Щоденна обробка зупинок громадського транспорту селища продовжується

Дата: 01.04.2020 10:05

Тростянецька селищна рада продовжує вживати комплекс заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території об’єднаної  громади.

Щоденно працівники селищної комунальної установи з благоустрою проводять дезінфекцію спеціальним розчином транспортних зупинок селища.

Дезінфікуються всі без винятку зупинкові комплекси та посадкові майданчики, адже частина стратегічних підприємств та організацій, які власним транспортом здійснюють підвіз співробітників до роботи, використовують їх як місце збору своїх працівників.

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 10:00 1 квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних, 10 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 120 нових випадків.

В Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді жодного випадку зараження коронавірусом не виявлено.