Соціально відповідальний бізнес допомагає

Дата: 01.04.2020 17:46
Кількість переглядів: 2073

В важкий час, коли весь світ охопила пандемія коронавірусної хвороби, ми всі розуміємо важливість об’єднання зусиль для лікування та запобігання поширення вірусу COVID-19.

Нині особливої підтримки суспільства потребують медики, які працюють на передовій боротьби з пандемією та кожного дня рятують життя своїх пацієнтів.

Жителі  громади ще раз переконались,  що таке соціально відповідальний бізнес.

19 березня в Тростянецькій селищній раді відбулась зустріч заступника голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Лещенка Ігоря Васильовича, провідного менеджера з питань регіонального розвитку департаменту КСВ ПрАТ МХП Андрієць Петра Йосиповича  з головними лікарями Первинного центру медико-санітарної допомоги та Центральної районної лікарні, де було вивчено потреби медиків для боротьби з коронавірусом.

І от сьогодні, 1 квітня 2020 року до ЦРЛ доставлені обіцяний апарат ШВЛ РО-6-06, антисептичні засоби та  засоби захисту загальною вартістю  більше півмільйона гривень.

Тростянецька селищна рада та жителі громади щиро вдячні особисто заступнику голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігорю Лещенко, провідному менеджеру з питань регіонального розвитку департаменту КСВ ПрАТ МХП Петру Андрійцю за підтримку та розуміння проблем громади і тверде виконання своїх обіцянок.

Щиро дякуємо нашим  благодійникам, бажаємо здоров'я вам і вашим родинам!