Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Комунальники продовжують працювати і під час карантину

Дата: 06.04.2020 15:15

Благоустрій об’єднаної територіальної громади є одним із ключових напрямів роботи місцевої влади, особливо в умовах карантину.

Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою  постійно працює над проведенням дезінфікуючої обробки місць перебування людей, приведенням у належний санітарний стан території громади, забезпечуючи утримання територій у належному стані, її очищення, поліпшення рівня благоустрою, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Початок робочого тижня комунальників розпочався із зачищення центральних доріг селища від посипкового матеріалу та пилу, щоб в подальшому проводити дезінфікуючі заходи по вул. Мічуріна в напрямку до с. В.Стратіївка та скошування трави в парковій зоні.