Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 долучається до флешмобу під назвою WhiteCard

Дата: 06.04.2020 16:55

6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Цьогоріч пропонується атлетам та спортивним організаторам долучитися до акції #WHITECARD із своєї домівки.

Все просто: протягом 2-6 квітня треба викласти креативне фото із білою карткою в руках (приклад фото у додатку) й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису