Тростянецька селищна установа з благоустрою працює на дорогах

Дата: 09.04.2020 18:18

Один з напрямків роботи Тростянецької селищної ради є утримання доріг комунальної форми власності, шляхом проведення комплексу робіт, в результаті яких підтримується належний транспортно-експлуатаційний стан дороги. Це відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих спеціалістів. З яких би надстійких і міцних сучасних матеріалів не було виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодно-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, покриття починає руйнуватися. У зв’язку з цим виникає необхідність в капітальному або поточному ремонті практично всіх доріг.

Так, сьогодні, завершено роботи на вул.Миру, протяжність якої становить  542 м.

На вул.Щасливій відновлено дорожнє полотно після будівництва водогону, прогрейдеровано та висипано щебеневою сумішшю вул. Паркову, провулок 1 Травня. Роботи з поточного ремонту тривають.

Прогрейдеровано та сформовано дорожнє полотно по вулицях Грушевського, Висоцького, Шукшина, на дорозі від перехрестя ТОВ «Тростянецьхліб» до вул.Марка Вовчка, вул. Подільська.

Завтра продовжаться роботи на вулицях Космонавтів, Незалежності, Марка Вовчка.

Роботи з поточного ремонту тривають.