Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 10.04.2020 18:14

Шановні жителі Тростянецької  селищної об’єднаної територіальної громади!

Повідомляю, що на 17 годину 10 квітня 2020 року на обліку в сімейних лікарів перебувають  10 осіб, що прибули з країн, в яких зареєстровано випадки інфікування коронавірусною інфекцією, знято з обліку 21 особу. Стан всіх жителів, що перебували та перебувають на обліку задовільний.

В районі виявлено 7 осіб хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19:

с.Буди – 3 особи;

с.Летківка – 1 особа;

смт.Тростянець – 3 особи.

Всі хворі знаходяться під ретельним наглядом сімейних лікарів, стан хворих дозволяє їм перебувати на лікуванні в домашніх умовах.

Тростянецька селищна рада, на даний час виділила 315 тисяч гривень з місцевого бюджету, на потреби наших закладів охорони здоров’я. В разі потреби, кошти будуть виділятись додатково.

Нагадую, що від 8.04.2020 року, знову внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Згідно внесених змін додається до попереднього переліку:

• Дозвіл на здійснення поштової та кур’єрської діяльності;
  • Проведення будівельних робіт.

В черговий раз прошу:

• Вимоги карантину необхідно чітко виконувати;
  • При можливості залишайтеся вдома;
  • Виходячи на вулицю, одягайте маску;
  • Дотримуйтесь дистанції 1,5 – 2 метри при спілкуванні, перебуванні в черзі (в магазинах, банках, біля банкоматів, поштових відділеннях);
  • Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни;
  • З розумінням ставитись до всіх заходів, що проводяться в режимі карантину, з ціллю зменшення ризиків захворюваності.

За наданням інформації звертатись за телефонами:

2-24-85                 з 8-00 до 17-00

068-727-22-78          з 17-00 до 8-00

Здоров’я  всім нам!

Бережіть себе та свої родини!

З повагою,

Селищний голова                                                         Людмила Червонецька

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)