В опорній школі триває комплекс ремонтних робіт

Дата: 14.04.2020 14:59

За період експлуатації Тростянецького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 1  не проводився капітальний ремонт, допоки приміщення не перейшло  у комунальну власність Тростянецької селищної ОТГ.

Після обстеження стану приміщення, було виявлено протікання інженерних мереж (водопостачання, теплопостачання, каналізація) та накопичення води у підвалі.  В результаті накопичення  вологи почали руйнуватись стіни підвального приміщення, а постійне підмивання фундаменту могло привести  до його просідання.

На 39 сесії 7 скликання від 27.01.2020 р. було прийнято рішення про ремонт ряду об’єктів школи, в тому числі підвального приміщення.

В підвальному приміщені вже здійснено заміну металевих труб на поліпропіленові в системі інженерних мереж, замінено вхідні двері, виконані роботи з оштукатурення, шпаклювання, фарбування стін, бетонування підлоги. Робота триває.

Приміщення планується використовувати під борцівський та тренажерний зали, тир, майстерню позашкільного дозвілля після  створення комфортних умов -  роздягалки та внутрішніх вбиралень.

Також, для безпечного перебування відвідувачів закладу та вчасного реагування на можливі  загрози, було здійснено технічне переоснащення закладу освіти: монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Про результати виконання поставлених завдань будемо інформувати вас на офіційних веб-сторінках громади.