В опорній школі триває комплекс ремонтних робіт

Дата: 14.04.2020 14:59

За період експлуатації Тростянецького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 1  не проводився капітальний ремонт, допоки приміщення не перейшло  у комунальну власність Тростянецької селищної ОТГ.

Після обстеження стану приміщення, було виявлено протікання інженерних мереж (водопостачання, теплопостачання, каналізація) та накопичення води у підвалі.  В результаті накопичення  вологи почали руйнуватись стіни підвального приміщення, а постійне підмивання фундаменту могло привести  до його просідання.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На 39 сесії 7 скликання від 27.01.2020 р. було прийнято рішення про ремонт ряду об’єктів школи, в тому числі підвального приміщення.

В підвальному приміщені вже здійснено заміну металевих труб на поліпропіленові в системі інженерних мереж, замінено вхідні двері, виконані роботи з оштукатурення, шпаклювання, фарбування стін, бетонування підлоги. Робота триває.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Приміщення планується використовувати під борцівський та тренажерний зали, тир, майстерню позашкільного дозвілля після  створення комфортних умов -  роздягалки та внутрішніх вбиралень.

Також, для безпечного перебування відвідувачів закладу та вчасного реагування на можливі  загрози, було здійснено технічне переоснащення закладу освіти: монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Про результати виконання поставлених завдань будемо інформувати вас на офіційних веб-сторінках громади.