Звернення селищного голови Людмили Червонецької до жителів громади

Дата: 14.04.2020 16:24
Кількість переглядів: 2099

Шановні жителів Тростянецької селищної ОТГ!

Вчора ввечері, на території Тростянецької громади, було зафіксовано два випадки навмисного підпалу: поля біля аеродрому та сміттєзвалища на виїзді з смт. Тростянця. Дані незаконні дії були вчинені невідомими особами.

Якщо вам відомі особи або ви були свідками підпалу, прохання повідомити за телефонами:

2-24-85

або

068-727-22-78

Спільними зусиллями працівників Тростянецького районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області та жителями громади вдалося запобігти поширенню і перекиданню вогню на житлові будинки та ліквідовано осередки займання. Що стосується сміттєзвалища, то сьогодні приймаються всі заходи для ліквідації загоряння.  Також написано заяву про вчинення навмисного підпалу до Тростянецького відділення Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

Доводжу до вашого відома, що Верховна рада на пленарному засіданні 13 квітня прийняла закон «Щодо посилення відповідальності за пошкодження об’єктів рослинного  світу».

Згідно даного закону, знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем караються штрафом від 91 тис. 800 грн до 153 тис. грн.

Випалювання стерні, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади який забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища - карається штрафом від 3 тис. 60 грн до 6 тис. 120 грн для громадян та 15 тис. 300 до 21 тис. 420 грн для посадових осіб.

Кожен громадянин має право жити в чистому місці та дихати свіжим повітрям…

Шануймо себе, ближніх та бережімо своє здоров’я!

З повагою,

Селищний голова     Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА